Навчальні заклади Закарпаття можуть перейти на дистанційне або змішане навчання

[ad_1]

Навчальні заклади Закарпаття можуть перейти на дистанційне або змішане навчання

Закарпаття, як і Україна загалом, з 13 вересня може перейти до жовтої зони карантинних обмежень. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Пшеничний. — пише Суспільне.  За його словами, остаточно це ще має вирішити комісія з надзвичайних ситуацій, яка засідатиме цього тижня.

«Є індикативні показники. Це, нагадаю, кількість тестувань, кількість хворих, кількість завантажених ліжок, скільки пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці. По цих показниками ми ще поки в зеленій зоні, але якщо в бодай одній області ці індикативні показники перевищують норму, то вся Україна автоматично попадає в «жовту зону». Порівнюючи з іншими регіонами, в нас ще досить неопогана ситуація. Але рівняємо тиждень до тижня. Минулого тижня 62-м людям діагностовано ковід, цього тижня — 121″, — сказав Анатолій Пшеничний.

За його словами, за тиждень майже вдвічі збільшилася кількість шпиталізованих із коронавірусом — 77 пацієнтів. Він також додав: якщо з 13 вересня введуть «жовту зону» карантину, а в навчальних закладах буде менше ніж 80% вакцинованого персоналу, вони мають перейти на дистанційну або змішану форми навчання.

Наразі на Закарпатті є школи, де відсоток вакцинації нульовий, — розповіла директорка департаменту освіти ОДА Мар’яна Марусинець.

«Це Солотвинський ліцей, Білоцерківський ліцей, Глибокопотіцький ліцей, тобто вся Солотвинська територіальна громада практично проігнорувала те, що треба провести щеплення. Неліпинська територіальна громада, Хустська ТГ. І можна ще називати цей перелік. Від того, як ми будемо працювати, буде залежати не тільки якість освіти, а й економічний приріст Закарпаття, тому що прийдеться батькам залишатися вдома, займатися учнями», — сказала Мар’яна Марусинець.

За словами Анатолія Пшеничного, наразі найнижчі показники щеплень в Рахівському районі, Тячівському, крім райцентру, а також у місті Хуст.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

[ad_2]

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *