Офіційно: Закарпатська митниця про покарання винних за пропуск великої партії нелегальних гаджетів Apple

[ad_1]

Офіційно: Закарпатська митниця про покарання винних за пропуск великої партії нелегальних гаджетів Apple

З огляду на розповсюджене в ЗМІ офіційне повідомлення Бюро економічної безпеки України щодо незаконного переміщення дороговартістної техніки марки «APPLE» через митний пост «Лужанка», Закарпатська вважає за доцільне інформувати громадськість про наступне.

За даним фактом у Закарпатській митниці була проведена відповідна перевірка з метою встановлення обставин здійснення посадовими особами митного контролю та оформлення автомобіля, який 30.06.2022, слідуючи із Угорщини до України, перетинав державний кордон в пункті пропуску «Лужанка-Берегшурань» та в якому, після проведення митного контролю і його виїзду з пункту пропуску, співробітниками національної поліції під час огляду виявлено телефони і техніку марки «APPLE» на загальну суму близько 2,4 мільйонів доларів США.

На підставі матеріалів вказаної перевірки, порушено дисциплінарне провадження щодо ряду посадових осіб Закарпатської митниці, за результатами якого винних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності. А інспектора, який безпосередньо здійснював митний контроль та пропуск даного транспортного засобу, ще у вересні п.р. звільнено з посади державної служби.

Закарпатська митниця й надалі перевірятиме та викриватиме причетність своїх співробітників до контрабандних чи корупційних схем, а у разі їх підтвердження, звільнятиме з митного органу.

[ad_2]

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *