В Холмківській територіальній громаді ніяк не звільнять колаборанта з ОПЗЖВ Холмківській територіальній громаді ніяк не звільнять колаборанта з ОПЗЖ
Згідно з Законом України голова Холмківської громади Тетяна Вачиля може звільнити представника ОПЗЖ своїм розпорядженням! Але, чомусь цього не робить. Не поспішають і представники проєвропейських партій, зокрема президентської “Слуги народу”, – інформує видання zak-insider.
Мова про Артура Северенчука – заступника Тетяни Вачилі з орбіти команди путіна-медведчука-каськіва-льовочкіна. Днями громаду вкрай обурила інформація про те, що чоловік досі на посаді, адже він – “смотрящий” за нелегальними АЗС медведчука на Закарпатті.
Взагалі, згідно з законом депутат не може бути заступником голови, адже має увійти у виконком ради, а обранцям це заборонено.
Але все б нічого, якби Артур Северенчук не представляв партію ОПЗЖ, яка сьогодні здає українські міста окупантам з рф.
До слова, днями в окупованому Енергодарі з’явилася фейкова «рада», очолив депутат від ОПЗЖ. Також нещодавно міський голова Куп’янська Харківської області Геннадій Мацегора, якого 2020 року було обрано від партії ОПЗЖ, здав місто росіянам.
А помічника нардепа від ОПЗЖ й взагалі підозрюють у шпигунстві для Росії щодо обороноздатності держави за гроші.
Артур Северенчук, заступник Тетяни Вачилі в Холмківській ТГ, є близьким соратником кума путіна Медведчука, тож його перебування на дежавній посаді – можлива загроза нацбезпеці.
В найактивнішу фазу війни він втік до Угорщини, де очікував на прихід росіян, однак коли Україна вистояла – повернувся дерибанити бюджет та майно сільради. Однак по приїзду риторика хлопця змінилася – замість путіна та медведчука в фб він почав публікувати ЗСУ та Зеленського. Вміло підлаштувався під ситуацію…
Він вже не вимагає в України видати інформацію про американські біолабораторії та не просить створити Федерацію з автономним Закарпаттям, як це вимагав протягом останніх 5-ти років, будучи членом проросійського руху «Український вибір» та партії ОПЗЖ.

Перефарбований лис пише про те, що вийшов з опзж на другий день війни, але це неправда – в реєстрі він досі голова Ужгородської районної організації партії ОПЗЖ, а позаяк її діяльність заборонено – партія не може провести з’їзд і подати протокол в Мінюст, щоб виключити своїх членів.
Артур Северенчук знає що його заява не варта паперу на якому написана – по суті своїй є фікцією та піском в очі жителів громади аби залишитися на посаді. І, звісно ж, в проросійській опзж.

Чиновник каже, що реакція ЗМІ на його присутність на посаді – справа рук тих, хто у війну ділить громаду, хоча сам став центром прийняття корупційних рішень в Холмківській ТГ. ЗМІ обіцяють відкрити рубрику з висвітленням дерибану земель та бюджету громади саме з ініціативи представника ОПЗЖ.

На наступну сесію громада сіл Холмківської ТГ планує завітати до депутатського корпусу та голови села, яка робить усе аби вберегти колаборанта у владі.
Джерело: 0312.ua

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *