В Мукачеві можуть розпустити міськвиконком

[ad_1]

Депутати від п’яти фракцій політичних партій «Слуга Народу», «Рідне Закарпаття», КМКС, «За Майбутнє» та «Європейська Солідарність» подали звернення про розпуск Мукачівського виконкому.

Про це повідомив депутат Мукачівської міської ради Олександр Горячкун та оприлюднив звернення.

«Прикро усвідомлювати, що більшість виконавчого комітету Мукачівської міської ради остаточно перетворився на «ручний механізм» мера, яким він відверто маніпулює, не думаючи при цьому про наслідки для громади. Ми з колегами вважаємо за необхідність ініціювати розпуск виконкому, більшість членів якого вже не раз себе дискредитували в очах жителів громади прийняттям непопулярних і необґрунтованих рішень» — зазначив посадовець.

За його словами, проголосувавши за підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення у більше ніж на 100%, члени виконкому показали свою «турботу» про людей.

«У цьому питанні не може бути ніяких компромісів, адже неправочинне рішення треба скасувати. І ми робимо для цього все можливе. Депутати від п’яти фракцій політичних партій «Слуга Народу», «Рідне Закарпаття», КМКС, «За Майбутнє» та «Європейська Солідарність» об’єднали свої зусилля для того, щоб побороти цю несправедливість, повернути людям доступні ціни на комунальні послуги та в майбутньому уникнути таких ситуацій. Закликаємо представників інших політичних сил підтримати нашу ініціативу. Страх чи особисті корисливі інтереси не мають права впливати на Ваші рішення. Пам’ятайте, депутатів обирає народ і працюємо ми на громаду і для громади» — підсумував депутат.

В Мукачеві можуть розпустити міськвиконком, фото-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *