5 причин придбати паперові пакети

До пакувального матеріалу висувається багато вимог. Він має бути міцним, зручним у використанні, безпечним для людини та оточуючого середовища. Саме тому останнім часом на зміну звичному пластику прийшли надійні паперові пакети, які можна придбати практично у кожному магазині. Насправді переваг у таких виробів дуже багато, і саме тому більшість торговельних компаній намагається крафтові пакети купити у виробника, адже саме так у них є можливість економно витрачати свої кошти. При цьому вони шукають найбільш вигідну та якісну продукцію. До її списку цілком можна віднести і крафтові пакети Борса, які добре відомі сучасному споживачу.

П’ять базових причин, які демонструють переваги паперових пакетів

Досвідчені маркетологи безапеляційно стверджують, що будь-яка серйозна торговельна точка неодмінно має купувати оптом паперову упаковку для ефективної роботи. Пояснити такий підхід можна відносно невисокими цінами роздрібного сегменту, а також іншими важливими фактами:

  1. Власний стиль. Наявність паперових пакетів з особистим логотипом дає змогу покращити імідж компанії чи виробника, підвищити впізнаваність бренду, поліпшити рівень продаж. Так званий фірмовий стиль — невід’ємний атрибут успіху будь-якого підприємства, незалежно від формату його діяльності.
  2. Користь упаковки. На сьогоднішній день виробники пропонують споживачам різні варіації пакувального матеріалу. Серед нього є і міцний крафт, і крейдовий папір, який добре витримує інтенсивну експлуатацію та погано пропускає вологу. Великі пакети з ручками дають можливість без особливих проблем зробити в магазину закупи та донести додому продукти. Менші за об’ємом служать для фасування сипучої та роздрібної продукції. Окрім того, переважна більшість цих виробів забезпечує багаторазове використання, передбачаючи приблизний термін вжитку біля кількох місяців.
  3. Стильний подарунок. Зазвичай крафтові пакети використовуються як пакування різних подарунків. При цьому вони підходять практично за будь-яких життєвих ситуацій — на день народження, ювілей, привітання з Новим роком, Хрестинами, весіллям тощо. Такі вироби відразу задають тональність святковій атмосфері і можуть зберігатися потім ще досить довго, нагадуючи про цікавий презент.
  4. Ефективна реклама. Купуючи будь-яку продукцію, споживач насправді досить часто звертає увагу на інформацію, нанесену на упаковку. Якщо там буде назва бренду виробника або ж дані про сам магазин, то ця інформація обов’язково закарбується у пам’яті покупця. І у разі позитивних асоціацій з таким придбанням наступного разу він буде купувати саме такий товар, або ж прийде лише до цього магазину.
  5. Міцність та практичність. Паперові пакети відносяться до екологічно чистої продукції, а саме тому товари в них зберігатимуться і транспортуватимуться у безпечному режимі для людини. Папір дуже добре пропускає повітря, не допускаючи появи цвілі та вологи всередині. 

Окрім того, такі пакети надзвичайно міцні і можуть повністю задовольнити всі вимоги споживачів у цьому плані.

Які бувають паперові пакети

Окремим пунктом варто зазначити і велику різноманітність продукції даного напрямку, яку рекомендують сучасні виробники. Покупці можуть придбати як великі, так і маленькі моделі виробів. Наприклад, компанія «Борса» виробляє паперові пакети у широкому діапазоні форм та розмірів, тому в асортименті її продукції кожен знайде саме те, що йому потрібно.

Також розрізняються паперові пакети за наявністю або відсутністю ручок. Зазвичай ручки виготовляються з крученого або звичайного паперу. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *