[ad_1]

Закарпатці Павло Клим та Андрій Далекорей у півмарафонському бігу протяжністю 21.0975 км змагалися у категорії «молодь/чоловіки U23».

Днями у Києві проходив Чемпіонат України з пів марафону у межах заходу від Run Ukraine 11-й WORK.UA. Про це Depo.Закарпаття повідомили в ОДА.

Павло подолав дистанцію за 1 годину 13 хвилин 59 секунд, здобувши для команди 80 очок. Таким чином він фінішував другим та здобув срібло у змаганнях. Андрій же отримав 60 очок за час 1:26:54 і посів 4 місце.

Ці змагання були основним відбірковим стартом на Чемпіонат світу-2022, що відбудеться у китайському місті Янчжоу.

Закарпатці стали призерами командного заліку Чемпіонату України з півмарафону (ФОТО), фото-1

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію