Закарпатський "Минай" поступився донецькому "Шахтарю". Коментар тренера

[ad_1]

У матчі 6-го туру УПЛ гравці закарпатського “Минаю” поступилися чинному чемпіону з Донецька – “Шахтарю”. Про це йдеться у повідомленні ФК “Минай”.

Підопічні Володимира Шарана поступилися гірникам з рахунком 1:4.

“Гірники” продовжують посідати першу сходинку у турнірній таблиці УПЛ, а “Минай” залишається внизу турнірної таблиці.

Наступний матч «Минай» проведе на виїзді 16 вересня. Наш майбутній суперник — «Олександрія».

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран у флеш-зоні прокоментував результат зустрічі з «Шахтарем» у матчі 6-го туру УПЛ (1:4).

«Розуміли, що будемо грати багато без м’яча та готувались дуже ретельно до цього поєдинку. Хотіли правильно зіграти у захисті і це у нас виходило у першому таймі. Адже у «Шахтаря» було лише декілька можливостей й Бандура зіграв впевнено. Але я незадоволений діями деяких гравців. Якщо тренер робить заміни у першому таймі, значить вони не виконали установку на гру. У нас не було ніякої контргри, вихід з захисту в атаку був просто жахливий. І тому намагались, хотіли швидкість на фланзі, а її не було, тому що гравці навіть не вірно розташовувались. Не було моментів, ударів, агресії».

Також читайте: Футбол, УПЛ: закарпатський ФК «Минай» програв харківському «Металісту» у Києві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію