Бійці 128 бригади опоприлюднили воєнно-гастрономічний фотозвіт з передової


Прес-офіцер 128-ї гірськоштурмовоїбригадиЯрослав Галас оприлюднив у соцмережі Фейсбук підбірку фотографій та цікавий текст, які розповідають про повсякденне життя наших бійців на фронті. Наводимо допис повністю.

Воєнно-гастрономічний допис від реактивного артилерійського дивізіону 128 гірсько-штурмової бригади.

Ці бійці зуміли п’ятьма снарядами з відстані 18 кілометрів влучити в російський «Град» і знищити його (відео з дрона ми викладали на сторінці бригади). Бойові виїзди – майже щодня, часто по кілька разів, у тому числі вночі.

А в перервах хлопці виховують цуцика, займаються спортом і самі готують смачнющу їжу. Головний кухар – Василь із Ужгорода. Насправді він навідник гармати, але взяв на себе й кухарську місію. До війни займався кейтерингом, мав м’ясний магазин, тому знає в цій справі толк. Сам спорудив із підручних матеріалів тандир, дістав казанок і готує страви по-закарпатськи!

Цього разу Василь приготував токан (змішав кукурудзяну крупу, кукурудзяне борошно, додав сиру, шкварок та інших інгредієнтів) і зварив баранину, яку передали з сусідньої ферми.

Бійці 128 бригади опоприлюднили воєнно-гастрономічний фотозвіт з передовоїБійці 128 бригади опоприлюднили воєнно-гастрономічний фотозвіт з передовоїБійці 128 бригади опоприлюднили воєнно-гастрономічний фотозвіт з передовоїБійці 128 бригади опоприлюднили воєнно-гастрономічний фотозвіт з передовоїБійці 128 бригади опоприлюднили воєнно-гастрономічний фотозвіт з передовоїБійці 128 бригади опоприлюднили воєнно-гастрономічний фотозвіт з передовоїБійці 128 бригади опоприлюднили воєнно-гастрономічний фотозвіт з передовоїБійці 128 бригади опоприлюднили воєнно-гастрономічний фотозвіт з передовоїБійці 128 бригади опоприлюднили воєнно-гастрономічний фотозвіт з передової

Дуже рідко вдається скуштувати таке в польових умовах, смакота неймовірна!

Скажу річ, яку підтвердить будь-який військовий, – після смачної, ситної їжі і бити орків легше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *