Ціну на електроенергію для населення не підвищуватимуть принаймні ближчий місяць - Шмигаль

[ad_1]

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на засіданні уряду 25 квітня, що Кабінет міністрів України продовжив пільгову ціну на електроенергію для населення на ще один місяць. Щоправда, він не навів жодних інших подробиць.

Ціну на електроенергію для населення не підвищуватимуть принаймні ближчий місяць - Шмигаль, фото-1

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, 21 квітня повідомила, що українська влада розглядає можливість збільшення тарифів на електроенергію для населення. За словами голови комісії Костянтина Ущаповського, один з базових варіантів — встановлення тарифів на рівні від 2 гривень 40-80 копійок за кіловат-годину за умови збереження тарифу 1,44 грн/кВт-год, який наразі діє для місячного споживання до 250 кВт-год. Він також зазначив, що не йдеться про підвищення тарифів для населення до ринкового рівня, який зараз складає приблизно 6,2 грн/кВт-год.

Міністр енергетики Герман Галущенко раніше повідомляв, що питання зміни тарифів на електроенергію для населення ще обговорюють. Згідно з чинними нормами, дія тарифів для населення на рівні 1,44 грн/кВт-год і 1,68 грн/кВт-год (у разі споживання від 250 кВт-год на місяць) мала закінчитися з 1 травня.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *