Нереальні фото з ужгородського свята Івана Купала від Аркадія Шиншинова


Вчора в Ужгороді на честь свята Івана Купала відбулося яскраве шоу, яке організував Рух підтримки закарпатських військових – «Святкуємо Купала, щоби раша запалала!».

«Вони мріють знищити нашу культуру, історію та автентичність, але їм нічого не вдасться, бо ми усі разом. Разом і до ПЕРЕМОГИ!» – під цим гаслом на набережній біля філармонії діяла локація, на якій окрім найсмачніших частувань пройшли майстер-класи з плетіння купальських віночків, створення оберегів та ляльок-мотанок, святкова купальська хода, концертна програма,спалення кремля на великому багатті, фаєр-шоу та багато іншого.

Усі благодійні внески, зібрані під час заходу, традиційно спрямовані на підтримку нашого мужнього війська. А зібрати вдалося чимало – більше 57,5 тисяч гривень.

Змі вже публікували чимало світлин з цього свята, проти пропонуємо читачам ексклюзив – підбірку нереальних, фантастичних фото від ужгородського фотохудожника Аркадія Шиншинова.

Нереальні фото з ужгородського свята Івана Купала від Аркадія ШиншиноваНереальні фото з ужгородського свята Івана Купала від Аркадія ШиншиноваНереальні фото з ужгородського свята Івана Купала від Аркадія ШиншиноваНереальні фото з ужгородського свята Івана Купала від Аркадія ШиншиноваНереальні фото з ужгородського свята Івана Купала від Аркадія ШиншиноваНереальні фото з ужгородського свята Івана Купала від Аркадія ШиншиноваНереальні фото з ужгородського свята Івана Купала від Аркадія Шиншинова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *