Прагне продовжити службу після важкого поранення: історія боротьби вибухотехніка із Закарпаття

[ad_1]

Прагне продовжити службу після важкого поранення: історія боротьби вибухотехніка із Закарпаття

Владислав завжди успішно йшов до поставленої мети, тож має потужне бажання перемогти обставини та якнайшвидше повернутись до звичного життя. Історію мужнього воїна із Закарпаття розповіли на сайті Національної поліції.

У 2020 році він почав займатися новим для себе видом спорту. І вже за два роки зумів стати чемпіоном світу із бойового мистецтва комбат самозахисту ІСО, у розділі греплінг.

Владислав завжди хотів допомагати людям. Тож після закінчення університету у 2012 році прийшов в правоохоронні органи. Працював на Київщині дільничним, далі – інструктором-підривником у полку міліції особливого призначення, інструктором з бойової та спеціальної підготовки. З 2014 продовжив службу на Закарпатті.

Владислав розповів, що у 2019 році вирішив спробувати себе у вибухотехнічній службі. Ця спеціальність йому сподобалась, а згодом стала улюбленою справою.

З початком повномасштабної війни вибухотехнік працював на звільнених від окупантів територіях Київщини та Харківщини. Поліцейський знешкоджував залишені ворожими військами небезпечні боєприпаси та разом з побратимами робив усе можливе, щоб якнайшвидше повернути безпечне життя людей у деокуповані міста та села.

«Найбільше мене вразило, що дуже була пошкоджена цивільна інфраструктура. Що багато людей постраждало від російської агресії», – ділиться Владислав.

За словами поліцейського, йому разом з колегами зі зведеного загону доводилося мати справу з великою кількістю розтяжок, мінних пасток, залишених ворогом у найнесподіваніших місцях – в будинках, домогосподарствах: «Працювали кожного дня. Зранку і десь до 4-5 годин поки було видно, адже розмінування можна проводити тільки вдень».

В грудні у Чугуївському районі Харківської області під час розмінування вибухотехнік наступив на замасковану протипіхотну міну та отримав важке поранення – йому відірвало стопу.

«Колеги надали мені першу медичну допомогу, викликали швидку, я був направлений до Чугуївської лікарні. А потім – Харків, Київ, Ужгород, Будапешт. А згодом – на реабілітацію в США», – розповідає Владислав. Він переніс кілька операцій.

Завдяки благодійній організації Protez Foundation Владиславу зробили протезування у США і зараз він перебуває на реабілітації в місті Міннеаполіс.

З березня попри тяжке поранення поліцейський посилено тренується та демонструє неабияку силу волі: «Спочатку вчили ходити, потім поступово давали фізичні навантаження різні – біг, кросфіт, різні тренажери. Багато вправ на координацію. В реабілітаційному центрі я з дев’ятої до шостої вечора».

Після поранення Владислав по-іншому почав сприймати життя: «Більше почав цінувати час і життя».

Понад усе він хоче повернутися працювати у вибухотехнічну службу та займатись улюбленою справою: «Зараз дуже багато деокупованих територій, замінованих росіянами, і хтось повинен цю роботу робити».

Поліцейський також планує продовжувати займатись спортом, щоб як і раніше, представляти Україну на чемпіонатах Європи та світу, а також допомагати молодому поколінню розвиватися.

Владислава підтримують і з нетерпінням чекають повернення в Україну його кохана дружина та 6-місячна донечка Аміна, про яку він розповідає з великою любов’ю. А ще – колеги, друзі, родина – усі, хто весь час допомагає поліцейському у його складній боротьбі.

Поліцейський без сумніву вірить у перемогу України: «За нами правда. Я хочу, щоб чимшвидше ми цю перемогу здобули, щоб не страждали люди через російську агресію, всі повернулися до своїх домівок та зажили у вільній країні».

Читайте також: ближчі два дні в Ужгороді буде перекрито рух двома центральними вулицями

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

[ad_2]

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *