Розпочався сезон спалювання листя: шкода та відповідальність (ВІДЕО)Розпочався сезон спалювання листя: шкода та відповідальність (ВІДЕО)

Щороку восени починається сезон спалювання листя, сухої трави та інших рослинних решток.

Люди, які підпалюють суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Хоча робити це суворо заборонено та відповідальність за ці дії передбачена законом, люди все одно продовжують підпалювати рослинні залишки та цим самим наражати на небезпеку своє здоров’я і погіршувати екологічну ситуацію в цілому.

Екологи б’ють на сполох, адже ситуація може стати критичною. Вирішити проблеми з сухим листям і травою можна значно безпечнішим, а головне екологічним методом – створити компостер. Чоловік розповідає, що органічним власноручно створеним добривом вони підживлюють рослини. Що позитивно впливає на екологію та приносить насадженням користь.

Рятувальники в свою чергу теж не втомлюються застерігати людей від спалювання сухих рослин. В ДСНС розповідають, що спалювання трави може призвести до трагічних наслідків, адже люди самовільно влаштовують пожежу, контроль над якою не завжди можуть втримати.

Часто людська недбалість може призвести і до знищення або пошкодження лісових масивів. Спалювання листя є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягне за собою накладення адміністративних штрафів. Щоб запобігти негативним наслідкам у вигляді пожеж рятувальники регулярно проводять превентивні заходи з населенням.

Під час горіння гине вся мікрофлора, що приймає активну участь у важливих біологічних процесах. Проте як показує практика, люди все ще не усвідомлюють всю шкідливість таких дій. Тож перед тим, як підпалити суху траву чи листя, пам’ятайте, що цим самим ви не тільки вчиняєте злочин передбачений адміністративним законодавством, але й нищите природу та наражаєте на небезпеку своє здоров’я і майно.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Читайте також: Чотирилапий вихованець закарпатських поліціянтів другий в Україні в подоланні смуги перешкод

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *