В Ужгороді переможці конкурсу «Різдвяна листівка» отримали нагороди (ФОТО)

[ad_1]

Сьогодні, 29 грудня, в Ужгородському прес-клубі відбулося нагородження переможців щорічного передсвяткового конкурсу дитячих малюнків «Різдвяна листівка з Ужгорода». Цього року, окрім 12 традиційних переможців конкурсу, яких обирали читачі та користувачі соцмереж, організатори обрали додатково 5 робіт, які також стали різдвяними листівками.

В Ужгороді переможці конкурсу «Різдвяна листівка» отримали нагороди (ФОТО)В Ужгороді переможці конкурсу «Різдвяна листівка» отримали нагороди (ФОТО)В Ужгороді переможці конкурсу «Різдвяна листівка» отримали нагороди (ФОТО)

Малюнки на конкурс можна було надсилати з 22 листопада по 19 грудня. Роботи розміщувалися одночасно на сторінках інтернет-видання Zaholovok.com.ua та друкарні Print line studio. Голосування тривало до 24:00 19 грудня. Малюнки-переможці стали справжніми різдвяними листівками, а їх автори отримали комплекти листівок та подарунки від ТМ «Закарпатський пряник» та студії креативних ідей GranArt.

«Цьогоріч на конкурс ми отримали 85 малюнків. Наймолодшій учасниці –  5 років, найстаршому учаснику – 15. Приємно, що конкурс вийшов за межі Ужгорода: ми отримали роботи з Перечинського, Хустського та Рахівського районів. Маємо цьогоріч і переможців із районів – це діти із села Липча. Усім, хто сьогодні не зміг приїхати на нагородження, ми надішлемо подарунки поштою», – розповіла організаторка конкурсу «Різдвяна листівка з Ужгорода», голова Ужгородського прес-клубу Ірина Бреза.

«Усі малюнки – дуже красиві, дуже теплі, душевні. І, чесно кажучи, нашій редакції було непросто зробити вибір. Раділи кожному малюнку, кожній листівці. Сподіваємось, що надруковані дитячі малюнки теж принесуть радість усім, хто їх отримає поштою чи просто в подарунок», – додала вона.  

За результатами голосування з обох сторінок 12 малюнків цих авторів набрали найбільше вподобань:

1. Алевтина Корнута

2. Юлія Цигика

3. Олександр Томашук

4. Ірина Навроцька

5. Софія Йолич

6. Вікторія Петчела

7. Вероніка Воронич

8. Вікторія Бляшинець

9. Соломійка Романко

10. Софія Попович

11. Марія Афтанас

12. Софія Моргун

5 робіт «Вибір редакції»:

— Емілі Растригіна

— Олександра Власюк

— Софія Мазур

— Вікторія Сочка

— Олена Тиводар

Фоторепортаж із нагородження дивіться на сторінці Zaholovok.com.ua  у Facebook.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

[ad_2]

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *