В Ужгороді презентували фотовиставку "Портрети війни"В Ужгороді презентували фотовиставку "Портрети війни"
19 фотокартин представили на відкритті виставки "Портрети війни" в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту 21 січня. Авторкою експонатів є вимушена переселенка із Запорізької області Віра Мінайлова, котра впродовж кількох років займається фотомистецтвом. Організували захід волонтери громадської організації "Я допоможу". Про це пише Суспільне.

Віра Мінайлова до Ужгорода разом з сім’єю приїхала у вересні 2022 року. З того часу живе в шелтері громадської організації "Я допоможу".

"Я сказала, що я фотографую і мені одразу запропонували зробити виставку, і я погодилася на це. Усі фотографії робилися з перших дублів. Так ми зробили і все, потім світлини пройшли обробку у Фотошопі — і справа зроблена. На фото люди, котрі живуть у нашому шелтері. Усі моделі — виключно переселенці, ми вирішили зробити їм щось приємне", — розповіла Віра Мінайлова.

На фотокартинах Віри Мінайлової — діти та дорослі. Моделлю для фотокартини стала мама чотирьох дітей Стефанія Боряк. Жінка — двічі вимушена переселенка. Народилася в Донецьку, у 2016 році переїхала в Краматорськ, а звідти — в Ужгород.

"Це просто дівчина запропонувала, вона фотографиня, і я погодилася. Фотографиня в мене питала, що я хочу, а що ні, як я хочу виглядати і наскільки яскраво. Оскільки в мене наразі в душі порожнеча, то я попросила додати фотографії трішки кольорів. Бо на фотографії можна побачити те, що в житті не побачиш", — розповіла Стефанія Боряк.

Виставку фотокартин "Портрети війни" готували два місяці. Організували захід волонтери громадської організації "Я допоможу", у шелтері якої живуть вимушені переселенці.

Співорганізаторка шелтеру ГО "Я допоможу" Тетяна Адамчук розповіла: "Ми вирішили організувати цю виставку, аби показати, що війна не тільки документальна. Ще є такі речі, заради яких треба жити, тому ми вирішили показати, що навіть під час війни є люди, які творять, які показують, що таке життя справжнє, до якого треба прагнути, яке треба намагатися швидше повернути".

Виставка "Портрети війни" триватиме 10 днів, до 31 січня. За словами Тетяни Адамчук, охочі зможуть побачити експонати в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту безкоштовно.

Подробиці в сюжеті Суспільного:

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Джерело: 0312.ua

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *