В ужгородській школі встановили камеру з розпізнаванням облич (ФОТО)


У загальноосвітній школі №8 в Ужгороді встановили «розумну» рамку-сканер та камеру відеоспостереження з функцією розпізнавання облич.

Нове обладнання фіксуватиме відвідувачів школи, розпізнаватиме сторонніх та має кілька додаткових можливостей, зокрема, автоматичне вимірювання температури тіла та відправку сповіщень про відвідання навчального закладу батькам школярів. Це – перший подібний проект в Україні, пише Захід.нет.

Рамка-сканер, обладнана системою контролю доступу до приміщення навчального закладу, дозволяє проводити автоматичний скринінг температури тіла всіх відвідувачів, а також відправляти дані про відвідування школи батькам учнів за допомогою спеціального мобільного додатку. Крім того, обладнання долучене до системи відеоспостереження «Безпечне Закарпаття»: поліція також матиме доступ до даних, зібраних шкільною камерою.

В ужгородській школі встановили камеру з розпізнаванням облич (ФОТО), фото-1

Як  розповів керівник проекту «Єдина Школа» та представник компанії TATL Technology Олексій Кошевець, школу в Ужгороді обирали ту, де навчається найбільше школярів. За даними Ужгородської міської ради, у 2020-2021 навчальному році у загальноосвітній школі №8 на вулиці Корольова нараховувалося 1360 учнів.

Батьки школярів через систему «Єдина школа» та спеціальний мобільний додаток отримуватимуть сповіщення про те, коли дитина зайшла в школу чи вийшла з приміщення навчального закладу. Ці дані також бачитиме адміністрація школи.

Як уточнив Олексій Кошевець, наразі система в Ужгороді – в процесі підключення: триває етап завантаження всіх необхідних даних, отримуються згоди від батьків на збір та обробку персональних даних, інтегрується розклад, дані вчителів і школярів та інше. «Це великий масив інформації, яку потрібно завантажити, але найважливіше те, що температурний скринінг у школі вже працює. І це перед першим вересня є вкрай необхідним», – уточнює Олексій Кошевець.

Щодо впровадження такої системи в інших школах регіону та України загалом, Олексій Кошевець зазначає: «Це перший пілотний проект на території України. Якщо він буде успішним, будемо продовжувати далі».

У поліції Закарпаття зазначили, що перша «шкільна» відеокамера буде також підключена до системи відеоспостереження «Безпечне Закарпаття», яку правоохоронці ефективно використовують для швидшого розкриття злочинів, розшуку правопорушників та контролем за ситуацією в регіоні.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Источник: 0312.ua

Una ereccion lo suficientemente firme como para tener relaciones sexuales satisfactorias . A veces tambien se refiere a la disfuncion erectil como impotencia. Un examen objetivo en orden.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *