Віктор Микита провів зустріч із Міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером СійяртоВіктор Микита провів зустріч із Міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто

Про це інформують в телеграм-каналі Закарпатської ОВА:

Сьогодні голова ОВА Віктор Микита провів зустріч із Міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто.

Представник Уряду Угорщини передав нашій області перший вантаж гуманітарної допомоги: 100 тонн палива та 23 тонни продуктів харчування.

«З першого дня вторгнення російських військ в Україну співпрацюємо з нашими іноземними партнерами в гуманітарних питаннях», – зауважив Віктор Микита.

За його словами, завдяки тісній співпраці з Генеральним консульством Угорщини в Ужгороді швидко розробили логістичні механізми постачання товарів першої необхідності.

«Петер Сійярто оперативно відреагував на моє прохання дозволити перетинати українсько-угорський кордон переселенцям за внутрішнім паспортом громадянина України – і цей механізм вже працює», – наголосив очільник області.

Також домовилися інформувати один одного про потреби населення, що дозволить вчасно отримувати допомогу та забезпечувати виконання першочергових заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *