З нагоди 5-річчя від дня заснування гуртка «Юний кінолог» в Мукачеві відбулася тематична святкова програма (ФОТО, ВІДЕО)З нагоди 5-річчя від дня заснування гуртка «Юний кінолог» в Мукачеві відбулася тематична святкова програма (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 17 вересня, у Мукачеві відбувся захід, присвячений діяльності гуртка «Юний кінолог» Мукачівського кінологічного клубу «Замкова стража». Святкова програма під назвою «Друзі наші менші» приурочена до 5-ої річниці від дня заснування закладу. Про це розповіли на сайті Національної поліції.

Із самого початку створення гуртка поліцейська Кінологічного центру ГУНП в Закарпатській області Альона Малікова готує майбутніх спеціалістів з кінологічної майстерності. На сьогодні до числа її учнів входять майже 30 хлопців та дівчат віком від 6 до 18 років. Чимало з них вже є призерами всеукраїнських чемпіонатів серед кінологів.

Сьогоднішній святковий захід став хорошою можливістю для учнів закладу продемонструвати власні досягнення у тренуванні своїх чотирилапих вихованців. Тож програма для всіх присутніх на святі розпочалася виступами учнів школи зі своїми вихованцями – собаками різних порід.

Виступ поліцейської-кінолога зі своїми вівчарками Акеллою та Ароном став завершальним етапом свята. Вівчарки, яких тренує Альона, швидко подолали смугу перешкод, вміло виконували різноманітні команди своєї господарки, а згодом продемонстрували вправність у затриманні умовного злочинця, у пошуках зниклої людини та миттєво відшукали приховані тренерами речі.

Альона Малікова, разом із колегами, розповіла присутнім на заході про особливості навчання собак у Кінологічному центрі поліції Закарпаття та про напрямки тренувань, на яких «спеціалізуються» чотирилапі вихованці центру, а також про підготовку собак у самому кінологічному клубі.

«Сьогодні ми можемо похвалитися немалими досягненнями учасників клубу у навичках тренування своїх улюбленців. Результати навчання теж сягають досить високого рівня, адже чотирилапі вихованці багато чого навчилися та вправно виконують команди. Але мене як вчителя найбільш тішить цікавість моїх учнів до навчання та їх захоплення цією справою», – зауважила Альона Малікова.

На заході був присутній і начальник Кінологічного центру поліції Закарпаття Іван Лешанич. «Я радий бачити хороші досягнення юних кінологів. Наша поліцейська Альона Малікова – спеціаліст із 17-річним стажем і це дає впевненість у хорошій підготовці майбутніх фахівців. Ми завжди раді передавати знання і ділитися досвідом, особливо з такими відданими та відповідальними учнями. Проте найголовніше, чого ми щиро прагнемо – навчити дітей по-справжньому любити тварин, оберігати їх і добре про них піклуватися», – додав кінолог-поліцейський.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *