"Червоних" більше немає: в Україні відновили зони карантину – список

[ad_1]

"Червоних" більше немає: в Україні відновили зони карантину – список

Від 30 грудня всі області України знаходяться у «жовтій» зоні епіднебезпеки. Останніми із «червоної» зони вийшли Волинська і Запорізька області. Про це свідчать дані про рівень захворюваності Міністерства охорони здоров’я.

З “помаранчевої” зони вийшли Донецька та Чернігівська області. Сьогодні вони у «жовтій» зоні завдяки зниженню коефіцієнта виявлення випадків інфікування: з 20,4% до 18,7% та з 20,0% до 12,7% відповідно. 

Норма для “зеленої” зони — ≤20% / <4%. Все, що вище, свідчить про погіршення епідситуації.

Згідно з даними МОЗ, у Херсонській області рівень захворюваності відповідає показникам «зеленої» зони — 66 за норми до 75 на 100 тисяч населення.

З 6 грудня в Україніпочали діяти нові правила карантину, які направлені першою чергою на невакцинованих українців. Відвідувати громадські заклади на «жовтому» рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0312.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *